Examine This Report on آموزش بازی انفجار

سایت سرگرمی به عنوان تنها ناشر بازیهای آنلاین مخصوص کامپیوتر و وب در ایران افتخار دارد میزبان بازیکنان عزیز ایرانی در کلیه بازیهای این مجموعه باشد. علاوه بر بازی زولا، شما می توانید بازی تراوین، بازی تنکی آنلاین، سری بازیهای شرکت گیم فورج، سری بازی های شرکت گیمیگو و دیگر ناشران بزرگ اروپا را در این سایت بازی کنید.

مبلغ مورد نظر را که برای شارژ کردن حساب می‌خواهید استفاده کنید را از بین گزینه انتخاب کنید و بانکِ خود را نیز از لیست انتخاب می‌کنید و بعد دکمه ارسال را می‌زنید.

جنجال اسب نیم میلیون دلاری سردار آزمون+ تصاویر و سلفی های داغ

بخش اکسپلور نیز پست‌های جدید و مرتبط با فعالیت‌های شما را نشان می‌دهد. همچنین، استوری‌ها یا لایو استوری‌هایی که در محدوده جغرافیایی شما ثبت شده‌اند یا اینستاگرام تصور می‌کند که شما به آن‌ها علاقمندید نیز در بخش اکسپلور به شما نمایش داده می‌شود.

گشاد دادن: وقتی شما مهره ای را به صورت تک در خانه ای قرار می دهید و حریف قادر است آن را بزند.

مثلاً کسی که جفت ۶ (۶ و ۶) می آورد باید چهار بار ۶ را بازی کند. تاس جفت بهترین تاس در بازی تخته نرد است و شما را در بازی از حریف جلو می اندازد.

ششدر کردن: بستن شش خانه ی متوالی که در هر خانه نیز ۲ مهره قرار گرفته باشد چنانکه شما بتوانید این عمل را انجام آموزش بازی انفجار دهید،حریف با بزرگترین تاس (۶) هم قادر به گذشتن از مهره های شما نیست و به اصطلاح ششدر شده.

ببخشید در بخش چهارم راه کار قرار گیری در صفحه اکسپلور عکس هارو میشه تگ کرد ولی برای ویدو ها باید چه کار کرد ؟

به این ترتیب، می‌توانید ببینید افرادی که دنبال می‌کنید با چه نوع محتوایی سروکار دارند

این نکته نیز جزو مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ترفندهای بازی پابجی موبایل است؛ پس همواره به نقشه توجه کنید.

تماس های تأیید شده اندروید ؛ قابلیت جدید برای حذف تماس‌های ناخواسته

۲- بعد از اینکه این مرحله را طی کردید قوانین سایت برای شما به نمایش گذاشته می شود که با دقت باید آن را مطالعه کنید و اگر با شرایط سایت موافق باشید گزینه من بعد از خواندن قوانین با آن موافق هستم را انتخاب کنید.

خوردن مهره: برداشتن مهره ها در انتهای بازی از زمین و خارج کردن انها از بازی

به دلیل شرایط موجود در کشور و تحریم‌های مختلفی که ایران با آن درگیر است سایت های مختلف ایرانی نمی توانند مجوز های لازم را اخذ کنند و این یک امتیاز منفی برای سایت ها است چون در مواقعی آن ها را ناامن می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *